Oferta dla studentów i osób indywidualnych


System Genuino przeznaczony jest także dla użytkowników indywidualnych. Możliwość weryfikacji antyplagiatowej dowolnego dokumentu tekstowego przysługuje każdemu, kto posiada swoje konto w systemie. Ponadto jedną z wielu wyjątkowych funkcjonalności jest możliwość zamieszczania poprawnie zweryfikowanych prac dyplomowych, a także wszystkich autorskich prac naukowych oraz tekstów, w unikalnym profilu zawodowym znajdującym się na koncie użytkownika. W efekcie profil zawodowy pełni rolę kompletnego i unikatowego CV, które po weryfikacji jest dostępne dla przedstawicieli firm i pracodawców poszukujących pracowników o ściśle określonych umiejętnościach zawodowych.

ANALIZA ANTYPLAGIATOWA GENUINO

Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość wgrania własnego dokumentu tekstowego oraz poddania go analizie antyplagiatowej systemem Genuino. Wystarczy postępować z godnie z poniższą instrukcją. 

W celu przeprowadznia analizy antyplagiatowej dokumentu tekstowego w systemie Genuino należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

1. Zarejestruj się

2. Zaloguj się

3. Dodaj dokument tekstowy

4. Zapłać wykazaną przez system ilością kredytów - dowiedz się więcej o płatnościach

5. Po kilkunastu minutach otrzymasz kompleksowy raport antyplagiatowy*


* W niektórych sytuacjach czas analizy antyplagiatowej może ulec wydłużeniu. Więcej informacji w Regulaminie.

UWAGA OFERTA PROFILU ZAWODOWEGO DOSTĘPNA JUŻ WKRÓTCE!

PROFIL ZAWODOWY - CV

Wyjątkową funkcjonalnością Systemu Antyplagiatowego Genuino jest możliwość tworzenia własnego CV, do którego wgląd będą mieli pracownicy firm oraz pracodawcy poszukujący wykwalifikowanych pracowników.
W profilu zawodowym użytkownika, studenci oraz absolwenci mogą szczegółowo sprecyzować swoje kwalifikacje zawodowe oraz naukowe osiągnięcia.


ILE TO KOSZTUJE?


Do korzystania z wszystkich funkcji Systemu Antyplagiatowego Genuino dla użytkowników Kont INDYWIDUALNYCH, niezbędne jest posiadanie odpowiedniej ilości KREDYTÓW na swoim koncie.

CENNIK KREDYTÓW - Załącznik nr 1 do Regulaminu


Płatności za nasze usługi dokonuje się przez serwis PayU

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki

Inwestujemy w Waszą przyszłość

Innowacyjna gospodarka
Unia Europejska

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską Funduszu Rozwoju Regionalnego

Preloader
×

Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystanie z niej implikuje akceptację regulaminu.